Vitaminlerle Yüz Bakımı

Vitaminlerle Yüz Bakımı
29 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 589 kez okundu.

 guzellik bakım-11

YÜZ BAKIMI

 Estetiğe önem veren hanımlara kendi uyguladığım bir formülü önericem. SERENCEM farkıyla sizlerle paylaşıyorum:

 Eczaneden B vitamini,A vitamini,C vitamini ve E vitamini iğne ya da kapsüllerini alıyorsunuz.Bu vitaminleri dönüşümlü olarak haftada bir olmak şartıyla kullanıyorsunuz:

 Bir ampul veya bir kapsül vitamini küçük bir kaba akıtarak üstüne biraz saf zeytinyağı ekleyerek vitamini seyreltiyorsunuz. Daha sonra temizlenmiş cildinize uyguluyorsunuz.20-ya da 25 dakika kalması yeterli olacaktır.Sonrasında yüzünüzü ılık suyla yıkayıp kuruluyorsunuz.Bu formülü yapmaya devam ettikçe yüzünüzdeki ışıltıya inanamayacaksınız.Hem doğal hem de masraflı olmayan bir formül.Ben yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum.

 Not:Vitaminlerden herhangi birisine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.Eğer ilk defa deneyecekseniz yüzünüze sürdüğünüzde bir kızarıklık ve aşırı yanma olmuyorsa bu formulü deneyebilirsiniz. Yalnız kullandığınız vitaminleri ampul olarak alacaksanız en küçük olmasına dikkat edin.Bazı ampuller büyük olabiliyor.O zaman yarısını kullanın.

 Mutlu günler dilerim

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle