2015 Yazı Yeni Trend Göz Makyajı Örnekleri

Bu yaz göz farlarında baharat tonları çok moda. Yeni sezonda uzun kuyruklar yerine daha kısa ve göz çevresini dolduran kontürler ön planda.Göz farında mavi tonlar da sık tercih edilmekte.Doğal farlar, koyu gözler ön planda, Rengarenk ve grafik gözler de  çok moda. Özellikle bronz tenle harika uyum yakalayan erik ve pembe tonları göz farlarda ve rujlarda ön plana çıkıyor. Göz makyajında moda uygulamaları  belirttikten sonra sizlere göz makyajında birkaç ta tüyo verelim:

1-Aydınlatıcılı  bir kapatıcıyla göz altlarınızı gizleyin.Kapatıcıyı uygularken göz hizanıza doğru değil, burnunuza doğru sürün.

2-Açık ve yumuşak tonlu bir kahverengi göz farını çok hafifçe göz kapağınıza uygulayın. Bu kontür işlemi gözlerinizdeki şiş görüntüyü dengeleyecektir.

3-Üst ve alt kirpik diplerinize bronz ve kahverengi tonlarında bir far uygulayın. Bu, dikkatin göz altı torbalarınıza doğru çekilmesini önler.

4-Gözlerinizi ön plana çıkarmak için üst kirpiklerinize iki kat maskara uygulayın. Kirpikleriniz yeteri kadar dolgun değilse takma kirpik de kullanabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle