2017 İlkbahar Yazda Hangi Ayakkabılar Moda

2017 İlkbahar Yazda Hangi Ayakkabılar Moda
18 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.196 kez okundu.

Paris, Milano,New York,Londra moda haftalarında 2017 ilkbahar yaz modası bayan ayakkabılar tanıtıldı.Bu moda haftalarında ilginç tasarımlarda vardı.Örneğin spor çorapla giyilen yazlık önü arkası açık topuklu ayakkabılar…Bu durum beni çook eskilere götürdü. Bunun yanı sıra platform topuk ayakkabılar,kedi topuk ayakkabılar,parçalı platform ayakkabılar,ince topuk stilettolar,dairesel topuklar vs.. Yani bu ilkbahar yaz ayakkabı şenliği var.Şimdi bakalım yaza hangi model ve tasarımlar damgasını vuracak görelim:

Ayakkabılarla İle Giyilen Çoraplar:İnce topuk ayakkabı ve sandaletlerle çorap giyinme modası.Yeni özgün bir akım oluşturulmuş. Sokakta bu şekilleri görmeye alışacağız gibi.

Platform Topuklar:Bu sezon platform topuk ayakkabılar oldukça renkli. Yılan derisi ile kombinlenen platformları göreceğiz.Şıklıkta öne geçecek sanki platformlar.

Parçalı Platform Trendi:Parçalı platform ayakkabıların düz taban ve topuklu modelleri mevcut..

Kedi Topuklu Ayakkabılar:Sevimli kedi topuk ayakkabılar.Özellikle taytlarla beraber kullanabileceğimiz bu ayakkabılar yeni sezonla birlikte ayaklarda yerini alacak.

İnce Topuklu Stilettolar:Kadınsılığı hatırlatan stiletto ayakkabılar bu sezonda vitrinlerde olacak.Özellikle mini etek ve elbiselerle kullanabileceğimiz stiletto ayakkabılar ayaklarda olamaya hazırlanıyor.

İnce Çoraplarla Topuklu Düz Açık Ayakkabılar:

Çoraplı ayakkabı modasına bir yenisi daha.Ayakkabı ile oluşturulan başka kombin şeklinden biriside şeffaf çorap ayakkabı birleştirmesidir. Açıkta kalan ayak bilekleri ile zariflik yakalanmak istenmiş.

Marka Armalı Ayakkabılar Trendi:

Firmalar kendi  logolarını da ekleyerek harika bir yol seçmişler. Hem ayakkabı modellerini sergilemiş hem de marka tanıtımlarını yapmışlar.Marka düşkünü olanlara duyrulur..

Sıra Dışı Terlik Tarzı Ayakkabılar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle