2017 İlkbahar Yaz Trend Saç Renkleri ve Modelleri

2017 İlkbahar Yaz Trend Saç Renkleri ve Modelleri
18 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.662 kez okundu.

Tıpkı modada olduğu gibi saçlarda da her sene trendler değişiyor. 2017 ilkbahar sezonu en trend saçlara sahip olmak istiyorsanız yazımız tam size göre. Moda saç renklerine baktığımızda sarı saç, kızıl kestane, kahverengi,siyah, ombre saçları görmekteyiz.Bu sezon kahveler ve sarılar oldukça iddialı..Sezona uygun saç rengini seçerken doğallıktan uzaklaşmayın derim. Durum böyle olunca 2017 sezonunun trend saç model ve renklerini inceleleyerek yeni seona mükemmel başlayabilirsiniz..

Detaylar yazımızda gizli…

Düşük At Kuyruğu Saçlar: Bu model 2016 bahar aylarından 2017 baharına da atlamış durumda.2017 trend modellerinden biri olan düşük at kuyruğu hem yapımı kolay sade bir model. Bu modelle genç havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ekstra Uzun Saçlar: Uzun,parlak ve pürüzsüz saçlar bu sezon podyumlarda en çok gördüğümüz modellerden. Saçlarınızı uzatmaya başlasanız iyi olur.Belden aşağıya kadar upuzun sağlıklı,dümdüz,pürüzsüz saçlar uzun saçlar.Uzun saçların ayrı bir havası olduğunu da unutmamak lazım..

Sarı XXL Saçlar

Koyu tonlar..

Örgülü Saçlar: Örgü her yıl değişen modellerle devamlılığını sürdürüyor.2017 sezonunda örgülü saç modellerini hemen hemen her yerde göreceğiz. Eğer saçlarınızı örmeyi bilmiyorsanız öğrenseniz iyi olur derim.

Ultra Hacimli Saçlar:Bu sezon hem kısa saçta hem de uzun saçta ultra hacimli saçlar dikkat çekmekte.Tasarımcılar hacimli saçlara canlılık katmakta.

Önce kısa hacimli saçlara bakalım:

Şimdi de uzun hacimli saçlara bakalım:

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle