Güzellik-Bakım Önerileri

Bu yaz göz farlarında baharat tonları çok moda. Yeni sezonda uzun kuyruklar yerine daha kısa ve göz çevresini dolduran kontürler ön planda.Göz farında mavi tonlar da sık tercih edilmekte.Doğal farlar, koyu gözler ön planda, Rengarenk ve grafik gözler de  çok moda. Özellikle bronz tenle harika uyum yakalayan erik ve pembe tonları...
DOĞAL KEPEK ŞAMPUANI HAZIRLAMA Televizyondan izlerken not aldığım bir formülü paylaşacağım sizlerle.Hangi uzmanın olduğunu hatırlayamadım ama etkili bir formül olduğunu söylemişti.Çok basit bir formül,kepek probleminden kurtulamayanlara denemekte fayda var derim. Normal şampuanınızın içine 2 tane aspirini dövüp koyuyorsunuz.İşte hepsi bu kadar.İnşallah faydasını görürsünüz.
Sivilceli ciltler...Birçoğumuzun başı sivilcelerle dertte,birkaç tedavi yöntemi deneyerek geçtiğini zannettiğimiz sivilceler... Bir de doğal yöntemleri deneyerek sivilceleri yok etmeye çalışalım ne dersiniz: Malzemeler: Bir çorba kaşığı pişik pudrası 1 aspirin Limon suyu Hazırlanması: Aspirini dövüyoruz.Pişik pudrasını ve limon suyunu ekleyip karışım haline getiriyoruz.Yatmadan yüzümüze sürüp bekletiyoruz.Bu karışımı 5 gün üst üste yapıyoruz. Sivilcesiz günler dilerim.
ELASTİKİYET MASKESİ HAZIRLAMA Malzemeler: Yarım nar Bir tatlı kaşığı badem yağı 1 yumurta akı Hazırlanması: Yarım narı ayıklayıp rondodan geçiriyoruz.İçine bir tatlı kaşığı badem yağı ve yumurta akını ekliyoruz.Yüzümüze sürüp 20 dakika beklettikten sonra yüzümüzü yıkıyoruz.Bu tarifi haftada bir uyguluyoruz. Bu tarifi düzenli olarak uygularsanız cildinizin nasıl toparlandığını göreceksiniz.
Sayfa başına git

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com